Agnieszka & Marcin


28 grudnia, 2016

Z Agnieszką i Marcinem miałem już okazję współpracować. Zrealizowaliśmy wspólnie sesję narzeczeńską, którą możecie zobaczyć TUTAJ. Bardzo się cieszyłem, że obdarzyli nas zaufaniem i powierzyli nam zadanie sfotografowania najważniejszego dnia w ich życiu. Ślub odbył się w Poznaniu w Kościele Św. Rocha w Poznaniu. Wesele natomiast w pięknie położonej restauracji w parku Sołackim na Sołaczu - "Meridian's". Miejsce dla mnie szczególne, ze względu na fakt, że właściwie wychowałem się w tych okolicach a w samym Parku Sołackim zaczęła się moja przygoda z fotografią :-)

Wchodząc na salę weselną zwróciłem uwagę na fotoboardy, na których widniały znajome mi zdjęcia - oczywiście zdjęcia z sesji narzeczeńskiej. Agnieszka z Marcinem nie uprzedzili mnie wcześniej, że zamierzają wywołać zdjęcia w dużym formacie i wkomponować je w wystrój sali weselnej - co nie ukrywam - było dla mnie bardzo miłą niespodzianką :-) Fajnie jest zobaczyć zdjęcia, które kilka miesięcy wcześniej robiliśmy w plenerze na weselu.

Zapraszam Was na historię Agnieszki i Marcina.

miejsce: Restauracja Meridian's - Poznań
suknia ślubna - Visual Chris
buty - Aldo
fryzura - Salon Pielęgnacji Włosów J.Wujec
make up: Joanna Klaczkowska
garnitur - Próchnik
dj - Dj Rock

Tradycyjnie zachęcam do posłuchania muzyki podczas przeglądania (wykonawca: Fismoll - "Triffle" )


Paulina & Mateusz


16 grudnia, 2016

Zapraszam na historie ślubną Pauliny i Mateusza.

ślub - Kościół pw Jana Chrzciciela - Grodziszczko
wesele - Hotel "Almarco" Środa Wlkp
zespół - AdiSound
make up na sesje - Joanna Klaczkowska

Przeglądanie zdjęć tradycyjnie można sobie uprzyjemnić włączając muzykę :-)Karolina & Bartek


25 listopada, 2016 - przygotowania, ślub, wesele

Karolina i Bartek to chyba najbardziej "wybuchowa" Para w tym sezonie. Świadomie piszę "wybuchowa" :-) . Podczas wesela uraczyli nas i Gości pokazem sztucznych ogni. Z kolei na sesje ślubną zaopatrzyli się w sporych rozmiarów race świetlne :-) Zapraszam na historie Karoliny i Bartka.


miejsce: Parafia Najświętszego Serca pana Jezusa - Krzyż Wlkp.
wesele: Dom weselny "Zagłoba" Pęckowo
make up : Joanna Klaczkowska
fryzura: Anna Oleś
kwiaty: Rafał Heft "Koliberek"
buty: Ryłko
suknia: Gala Suknie Ślubne


Dirty Vegas "Days Go By" (Acoustic)

Sonia & Tomek


22 października, 2016

Sonia i Tomek, wzięli ślub w przepięknie położonym miejscu nad jeziorem powidzkim. Na pewno jeszcze długo nie zapomnimy emocji, jakie towarzyszyły tego upalnego, czerwcowego dnia Młodej Parze oraz Gościom. Emocje rozpalały nie tylko ślub oraz przyjęcie weselne, ale również fakt, że tego dnia nasza reprezentacja w piłce nożnej podejmowała Szwajcarię w 1/8 finału Mistrzostw Europy. Po wygranych rzutach karnych i zwycięstwie "naszych" Goście weselni mieli jeszcze jeden powód, by hucznie świętować! :-)

miejsce - Hotel Moran, Ostrowo k.Powidza, Parafia św.Mikołaja w Powidzu
suknia ślubna - Amy Love
fryzura - Marta Nowacka, J.Wujec
make up - Joanna Klaczkowska
buty - Kazar
zaproszenia - decoris.pl
winietki, woreczki, skrzynka, księga gości "Negra", Renata Kulik
dekoracje kwiatowe - Zielona Fabryka
wodzirej - Kazimierz Hojna

Zapraszamy na piękną historię Sonii i Tomka

Przeglądanie zdjęć można sobie uprzyjemnić, słuchając załączonego utworu ;-) (wykonawca: Coldplay - The Scientist)

Agnieszka & Marcin - sesja narzeczeńska


9 października, 2016

Z Agnieszką i Marcinem można konie kraść :-) Uwielbiam takich pozytywnych ludzi, którzy wręcz zarażają swoją pozytywną energią i entuzjazmem. Sesje narzeczeńską zrealizowaliśmy na Cytadeli. Trafiła nam sie piękna pogoda. Słońce przyjemnie wygrzewało parkowe alejki. Jedyną "przeszkadzajką" podczas naszej sielankowej sesji okazały się komary, które w skuteczny sposób zrobiły użytek ze swoich aparatów gębowo kłująco - ssących i nie żałowały sobie naszych czerwonych krwinek, co rusz powodując wysyp czerwonych bąbli na skórze. :-) Ja analogicznie też zrobiłem użytek ze swoich aparatów ( tych do robienia zdjęć :-)) ale w przeciwieństwie do komarów starałem się nie kąsać swoich modeli :-) Agnieszka i Marcin dzielnie znosili atak krwiożerczych insektów a ja już teraz wiem, że na sesje w plenerze należy wyposażyć się w preparat na komary (od teraz jest zawsze w samochodzie). Efekt naszych zmagań możecie zobaczyć  poniżej.Dodam tylko, że bardzo miło było zobaczyć kilka z tych zdjęć w większym formacie na weselu Agnieszki i Marcina, na którym również mieliśmy przyjemność fotografować. (zdjęcia wkrótce także na blogu ;-)


miejsce: Park Cytadela

make up: Joanna Klaczkowska

Sesja rodzinna nad jeziorem


16 września, 2016

Zapraszam do obejrzenia sesji rodzinnej Eweliny Ramona i ich największej pociechy - Damiana.

Fotografowaliśmy w pięknym miejscu nad jeziorem Powidzkim. Było trochę wietrznie, ale jakby mogło byc inaczej skoro byliśmy w miejscu, gdzie corocznie odbywają sie regaty w ramach Mistrzostw Polski.

Atmosfera była świetna. Damian z początku trochę zaspany, później zaczął się jednak uśmiechać prosto do obiektywu. Trzeba przyznać że był bardzo cierpliwy oraz pogodny.

miejsce Hotel Moran Spa


Beata i Sławek - sesja narzeczeńska


3 czerwca, 2016

Sesję narzeczńską Beaty i Sławka zrealizowaliśmy w połowie marca. Choć aura na zewnątrz jest teraz diametralnie inna od tej, którą zastaliśmy, to jednak warto przypomnieć sobie te zdjęcia.

Sesja miała miejsce na leśnych terenach w Mosinie pod Poznaniem. Było zimno, pochmurno, ale dzięki temu bardzo klimatycznie. Bardzo się cieszę, że w czerwcu będe gościł na ślubie Beaty i Sławka - jako fotograf rzecz jasna ;-)

Na pewno zamieszczę pełną fotorelacje z ich uroczystośći. W sumie nie mogę sie już doczekać ;-)