Siedem Drzew – idealne miejsce na ślub w plenerze

Gościniec Siedem Drzew to wyjątkowe miejsce, w którym natura i przyroda gra zdecydowanie najważniejszą rolę.” Mieści się w Biskupicach pod Poznaniem.

Restauracja oferuje sezonowe dania, które cieszą oczy i podniebienia niejednego gościa – pod czym również mogę się podpisać – ich oferta kulinarna zdecydowanie trafia w moje gusta. Tuż przy restauracji znajduje się przepiękny park botaniczny, który w sumie obejmuje aż 3 hektary powierzchni. Park ma długą tradycje i powstawał etapami począwszy od połowy lat 5o-tych. Na terenie parku znajdziecie wiele elementów architektury ogrodowej – takie jak altany, trejaże , ławki a także kaskady, strumyki i fontanny. W parku rośnie mnóstwo gatunków i odmian roślin z całego świata – zarówno liściastych jak i iglastych. Unikalne krzewy, rzadkie  byliny,  i niezwykła roślinność to z pewnością atuty tego miejsca.

Jeśli akurat szukacie miejsca na wesele w Wielkopolsce  z dala od miejskiego gwaru , w otoczeniu natury w duchu „slow  wedding” to Siedem Drzew spełni wszystkie Wasze oczekiwania.

Organizując tu ślub plenerowy na pewno miło zaskoczycie swoich gości. Ceremonia zwykle odbywa się w altanie w centralnej części parku. Drogę do altany wyznacza „długaśny” czerwony dywan, po którym Młoda Para wkracza na samym początku ceremonii.

W takich właśnie pięknych oklicznościach przyszło mi fotografować sesje ślubną Marta i Bartka, którzy również w tym samym miejscu, miesiąc wcześniej ślubowali sobie miłość w altanie na terenie parku

Poniżej znajdziecie krótką relacje z ich ślubu w postaci mojego ulubionego slideshow:

Oczywiście wybraliśmy najdogodniejszy moment do fotografowania – czyli “złotą godzinę”. Udało się trafić na idealne warunki bo pogoda tego dnia była niezwykle słoneczna. Ciepłe promienie zachodzącego słońca otulały nas tworząc niesamowitą gre świateł. Plener ślubny w parku botanicznym Siedem Drzew to świetny pomysł jeśli lubicie otoczenie przyrody i szum okolicznych drzew.

Marta i Bartek czuli się tu bardzo pewnie (niemal już jak u siebie) gdyż wcześniej robiliśmy tu ich mini sesje w dniu ślubu. (Też wyszło świetnie). Zresztą…zobaczcie sami…

Miejsce: Gościniec Siedem Drzew

Suknia ślubna: Visual Chris

Make up I fryzura: Makeup.fryzury.kolor

Wystrój sali i kwiaty: Artemi Pracownia Florystyczna

Jeśli spodobał się Tobie powyższy reportaż i szukasz fotografa na swój wymarzony ślub to śmiało NAPISZ DO MNIE